+90 212 2198922 iletisim@dijitalbilisim.com

Çözüm Ortaklarımız

Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak için farklı sektörlerden ortaklarla çalışıyoruz. Konularında uzman içerik ortaklarımız ve danışmanlarımız ile projelerimizi hazırlıyor, teknik hizmet sağlayıcıları ile altyapımızı geliştiriyor ve uzman satış kanallarımız ile ulusal ve uluslararası pazara erişiyoruz.

En iyilerle çalışıyoruz!

Marvel Comics için çizim yapan sanatçılarımızdan, Skywalker Sound Orkestrasına kadar her zaman en iyilerle çalışarak tüm içeriklerimizde en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

HRİKa Çözümler, (“Harika Çözümler” olarak okunur) 1 Ağustos 2008’de kurulurken ana iş dalını “ciddi oyunlar geliştirmek” olarak belirleyen ilk Türk firmasıdır. 2009’da piyasaya sürülen ilk eğitim oyunundan itibaren bugüne kadar toplam 29 uluslararası başarıya imza attı.

Ciddi oyunların yanı sıra, işe giriş oryantasyon oyunları gibi sınıf içi ve sınıf dışı etkinlikler, eğitim ve tanıtım videoları, çizgi animasyon, kullanıcı arayüzleri, sosyal paylaşım siteleri, mikro siteler, eğlenceli oyunlar ve veritabanı uygulamaları geliştirme gibi diğer hizmetlerle beraber müşterilere “A” Kalite çözümler sunmaktadır.

Detaylı bilgi için web sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

STRATEJİK ORTAKLARIMIZ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ